FIBA EURO 2017

hírek, aktuálisok

2019. október 13. vasárnap, 18:54

NBI/B: Zsinórban a harmadik győzelmüket szerezték meg a fiatalok

Az A-csoportos szegedi győzelem után újabb KTE-sikerről számolhatunk be. Váradi Kornél fiataljai az NBI/B zöld-csoportjában arattak diadalt Egerben, és ezzel zsinórban harmadik győzelmüket zsebelték be.

+ Tovább

2019. október 12. szombat, 20:11

Megvan az első győzelem!

Derasimovic kiváló formában volt Szegeden, de az egész csapat szívét-lelkét kitette a pályára, és ez győzelmet ért!

+ Tovább

2019. október 11. péntek, 14:23

Nagy csata várható Szegeden

Forray Gáborék kellemetlen ellenfélhez utaznak szombaton. A Naturtex-SZTE Szedeák hazai pályán a nagyokat is megizzasztja, ezt már bemutatták a Falco ellen a múlt hétvégén.

+ Tovább

2019. október 10. csütörtök, 07:31

100 pontot dobott a Váradi-csapat

A vasárnapi, DEAC elleni győzelem után ezúttal a Bonyhádot látták vendégül az U23-asok a Mercedes-Benz Sport Akadémián. Váradi Kornál csapata 100 pontot dobott, és csak 72-t kaptak. Megérdemelten nyertek, és szerezték meg négy napon belül második diadalukat.

+ Tovább

2019. október 09. szerda, 07:10

Testvére tiszteletére gondozza saját márkáját Thomas Cleveland

Az amerikai kosaras jól érzi magát Kecskeméten, és a lehető legjobb formáját szeretné hozni, hogy megörvendeztesse a KTE-Duna Aszfalt szurkolóit.

+ Tovább

2019. október 07. hétfő, 11:50

Fontos változások a menetrendben

A PVSK és a Falco elleni meccsek időpontja is változott az A-csoportban. Az első hazai meccsünk így 2019. október 27-én, vasárnap lesz az Alba ellen 18:00 órától.

+ Tovább

2019. október 07. hétfő, 07:53

NBI/B: Megvan az első győzelem

Az első negyedben kialakított masszív előnyt megőrizte Váradi Kornél csapata, és magabiztosan győztek a Debrecen U23-as csapata ellen.

+ Tovább

2019. október 04. péntek, 14:30

Az első hazai bajnoki jön az NBI/B-ben vasárnap

Váradi Kornél tanítványai közül többen szombaton Temesváron, a felnőttek edzőmeccsén is szerephez juthatnak, így igen feszített lesz a tempó számukra a hétvégén.

+ Tovább

2019. október 04. péntek, 10:17

Thomas Cleveland meggyőzte a szakmai stábot

Sikerült megtalálni a hiányzó láncszemet Thomas Cleveland személyében.

+ Tovább

2019. október 03. csütörtök, 15:26

December 18-án játszunk a Pécs ellen hazai pályán

A PVSK-Veolia elleni, a 2. fordulóba kisorsolt bajnoki találkozó hétvégéjén a Messzi István sportcsarnok foglalt, és az általunk felajánlott pályaválasztói jog felcserélésére sem volt lehetőség.