NBI A-csoport

2021/2022
 

Hazai meccsek helyszíne: Messzi István sportcsarnok
6000 Kecskemét, Olimpia utca 1/A

Playoff negyeddöntő

1. mérkőzés: 
2022. május 18. szerda 18.00
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 75-86

2. mérkőzés: 
2022. május 21. szombat 18.00
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász

3. mérkőzés: 
2022. május 24. kedd 17.45 (M4 Sport)
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

4. mérkőzés: 
2022. május 27. péntek 18.00(amennyiben szükséges)
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász

5. mérkőzés (amennyiben szükséges): 
2022. május 29. vasárnap 18.00
Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Középszakasz

2022. április 6. szerda            18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK  87-80

2022. április 9. szombat        18.00          MVM-OSE Lions—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 84-62

2022. április 13. szerda          18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC-Tungsram 90-82

2022. április 16. szombat      18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét- Kaposvári KK h.u. 92-89

2022. április 27. szerda          18.00         Naturtex-SZTE-Szedeák—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét  86-71

2022. április 30. szombat      18.00         Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—MVM-OSE Lions    78-80

2022. május 3. kedd               18.30         DEAC-Tungsram—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét    72-77

2022. május 7. szombat        18.00        Kaposvári KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-80

Alapszakasz


1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Kaposvári KK 62-74

2. Nyíregyházi KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 75-77

3. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Zalakerámia ZTE KK 68-65

4. PVSK Veolia—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 95-74

5. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – MVM-OSE Lions 74-72

6. Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 91-93

7. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – SZTE Szedeák 100-86

8. Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 81-63

9. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Atomerőmű SE 81-71

10. Sopron KC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 72-75

11. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Falco KC 83-87

12. Egis Körmend—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 105-78

13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC 85-94 h.u

14. Kaposvári KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-61

15. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Nyíregyház BS 101-99 h.u.

16. Zalakerámia ZTE KK- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-68

17. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – PVSK Veolia 91-89 h.u.

18. MVM-OSE Lions- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 89-80

19. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Alba Fehérvár 83-86

20. SZTE Szedeák- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 102-67

21. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Szolnoki Olajbányász 74-81 

22. Atomerőmű SE-Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 76-80

23. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Sopron KC 91-71

24. Falco KC- Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 97-76

25. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Egis Körmend 93-67

26. DEAC-Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét h.u. 86-93

Magyar Kupa negyeddöntő:  HÜBNER Nyíregyháza BS - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 63-77

Magyar Kupa elődöntő: Szolnoki Olajbányász - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 92-81

Magyar Kupa bronzmeccs Alba Fehérvár - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 78-96