Hosszabbítás után egy ponttal maradtunk alul a temesvári döntőben

A szombati győzelem után vasárnap a házigazda Temesvárral játszotta a döntőt a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét. A hosszabbításos összecsapáson végül egy ponttal a házigazdák nyertek.

-Pozitívan értékelem a temesvári tornát, két erős ellenféllel tudtunk kiváló meccseket játszani - számolt be a hétvégéről Forray Gábor vezetőedző. - A vasárnapi, Temesvár elleni mérkőzésen tetemes hátrányból tudtunk fordítani. A végjátékban voltak komoly fault problémáink, volt kipontozódott játékosunk is, majd egy utolsó másodperces, szerencsés kosárral tudtak hosszabbításra menteni a házigazdák. A ráadásban mi támadhattunk a győzelemért, de kimaradt a dobás, így végül a Temesvár nyert egy ponttal. Kiváló atmoszférájú összecsapás volt, gratulálok ellenfelünknek és szurkolóiknak is. Számunkra rendkívül hasznos volt ez a hétvége, kiválóan szolgálta a felkészülésünket mindkét összecsapás. A jövő héten két hazai edzőmeccsel hangolódunk a szeptember 30-i bajnoki rajtra - mutatott rá a tréner.

SCM Timişoara - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét h.u. 81-80  (18-18, 20-8, 16-18, 13-23, hossz.: 14-13)
UVT Felkészülési Torna döntő - Temesvár
2022.09.18., 16:00

KTE pontszerzők: Wittmann 17/15, Klobucar 15/6, Townes 13, Karahodzics 12, Dramicanin 12/6, Kucsera 6/6, Borisov 5/3,

(fotó: SCM Timisoara)

A további menetrend a felkészülési időszakban

2022. szeptember 21., szerda Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét-Honvéd  16.30 - Messzi István sportcsarnok

2022. szeptember 23., péntek Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét-Szeged 18.00 - Messzi István sportcsarnok

Az edzőmeccsekre a belépés díjtalan!

Az NBI A-csoportos bajnokság szeptember 30-án, hazai pályán kezdődik a Nyíregyháza ellen!

Szerző: Komáromy András, 22-09-18 18:37