Megbüntette a Kaposvár a rövidzárlatot

Szombaton a Kaposvári KK otthonában lépett pályára a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét edzőmeccsen. A hazaiak a harmadik negyedben tudtak nagyobb előnyt kiépíteni, és nem engedték ki kezük közül a győzelmet.

Váradi Kornél értékelése: - Tanulságos mérkőzést játszottunk a kaposváriakkal, akik kíméletlenül megbüntették a 8-10 perces rövidzárlatunkat. Ebben a periódusban sok eladott labdánk volt, könnyű kosarakat kaptunk ezekből. Ezen mindenképp javítanunk kell a folytatásban. A jövő héten is feszített tempóban folytatjuk a felkészülést. Szerdán Körmendre látogatunk, majd szombaton 16:30-kor ők jönnek vissza hozzánk a Messzi István sportcsarnokba.

Kaposvári KK - Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 83-67 (18-14, 19-23, 26-15, 20-15)
férfi kosárlabda A-csoportos felkészülési mérkőzés
2021.08.28., 17:30

Kecskemét pontszerzők: Wittmann 15/9, Milutinovic 4, Jaramaz 8/3, Karahodzics 11, Pollard 19/3, Dramicanin 8/6, Kucsera 2.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 3–3, 7. perc: 14–11, 12. perc: 20–17, 17. perc: 32–30, 22. perc: 41–39, 27. perc: 57–52, 32. perc: 69–56, 37. perc: 81–59.