NBIB: Hektikus mérkőzés után a vendégek örülhettek

5-0-al startol a KTE-Duna Aszfalt U23, majd aztán a Dunaharaszti felzárkózott, és a vezetést is magához ragadta, 15-23. A folytatásban koncentráltabb lett a hírös városiak játéka, ennek köszönhetően sikerült megnyerni a negyedet, a szünetre azonban így is a vendég együttes mehetett előnnyel, 42-48. A paprikás harmadik felvonás a DMTK javára alakult jobban, tíz pont felé nőtt a differencia az etap végére, 55-70. A hajrában mindent megtettek a KTE fiataljai, hogy visszajöjjenek a meccsbe, de a hátrányt ledolgozni már nem tudták, így 78-87-re a Dunaharaszti nyert végül.

Ivkovic Stojan edzői értékelése: Borzalmas meccs volt minden tekintetben. Próbáltuk kihozni a maximumot. Közel 40-40 büntetőt dobhatott mindkét csapat, úgyhogy abszolút nem volt durva a mérkőzés. Sok mindent nem értünk, én sem, és a kollégák sem.

KTE-Duna Aszfalt U23 - DMTK 78 -87 (15-23, 27-25, 13-22, 23-17)