NBIB: Magabiztos siker a Vásárhely ellen

A harmadik negyedben állva hagyta ellenfelét a KTE-Duna Aszfalt U23, és magabiztosan söpörték be a győzelmet.

Az első két negyed is a kecskemétiek dominanciájával telt, ám a szünethez közeledve megrázták magukat a vásárhelyiek, és meccsben tartották magukat. A harmadik etapban nem volt viszont ellenszerük a hírös városiak lendületes játékára, és ebben a tíz percben gyakorlatilag eldőlt a győzelem kérdése. A záró felvonást is megnyerte az Ivkovic-alakulat, és megérdemelt sikert arattak.

Stojan Ivkovic értékelése: Gyakoroltunk, és most sem az eredmény volt a fontos. Úgy gondolom, hogy sok dolgot jól csináltunk, de vannak még dolgok, amelyeken javítani kell. Dolgozunk tovább, hogy erőnlétben és koncentrációban is egyre jobbak legyünk.

KTE-Duna Aszfalt U23 - Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 72-47 (17-10, 13-14, 20-7, 22-16)