NBIB: Nagyarányú győzelemmel zárta 2021-et az U23

Az első negyedben még tudta tartani a lépést a vásárhelyi alakulat, majd mind támadásban, mind védekezésben felülkerekedtek a kecskemétiek. A mérkőzésen a térdsérüléséből visszatérő Fazekas Máté is szerepet kapott, és megszerezte első egységeit is az idényben. A második és harmadik felvonásokban nagyon magabiztos előnyre tett szert az Ivkovic-alakulat, a végjátékban is fegyelmezett kosárlabdát bemutatva nyerték meg megérdemelten a 2021-es naptári év utolsó bajnokiját a B-csoportos ligában.

Ivkovic Stojan edzői értékelése: Nehéz félév van mögöttünk, hiszen több fronton is helytálltak a fiúk, és minden bajnokságban az élmezőnyhöz tartoznak. Elégedett vagyok az elért eredményekkel, hatalmasat fejlődtünk.

KTE-Duna Aszfalt U23-Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 81-58 (15-14, 25-14, 22-11, 19-19)